SVEČANI BALETNI KONCERT TUTU

GALA BALLET EVENING TUTU

SNG Maribor, 27. maj 2022 ob 18. uri / May 27, 2022 at 6 p.m.

 

TARANTELA / TARANTELLA

Glasba / Music: Holger Simon Paulli, Edvard Kelsted

Koreografija / Choreography: Mirjana Šrot

SOFIA CLUG, MIŠA DVORŠAK, AJDA HOJNIK, NEŽA KOVAČEVIČ, EVA MESAREC, AMELIE MULEC, IVONA PETRUŠIČ, CIRILA POLAJŽER, LANA POLAK, PATRICIJA ŽELJKO

 

POMLAD / SPRING

Glasba / Music: Johann Sebastian Bach

Koreografija / Choreography: Galina Čajka Kuhar

ALISA REBOL

 

POMLADNA RAZIGRANOST / SPRING PLAYGROUND

Glasba / Music: Pyotr Ilyich Tchaikovsky

Koreografija / Choreography: Brina Gerebic

BRINA GEREBIC

 

izSTOP 

Glasba / Music: Arbor

Koreografija / Choreography: Naomi Uma Zorman

NAOMI UMA ZORMAN

 

SERENADA / SERENADE

Glasba / Music: Franz Schubert

Koreografija / Choreography: Tamara Divjak

VITA JANEŠ, FLORIAN LIOR GREBENŠEK, HANA MAHNIČ, EMA MARINKOVIĆ, AJDA MESAR, POLONA STANIČ, NEŽA MATJAŽIČ ČEKADA

 

NAVIHANKA / LA FILLE MAL GARDÉE

Glasba / Music: Ludwig Hertel

Koreografija / Choreography: Mirjana Šrot

EVA MESAREC

 

ETUDA / ETUDE

Glasba / Music: Jules Massenet

Koreografija / Choreography: Tanja Pavlič

ANA LINA TELIČ

 

RDEČA KAPICA / RED RIDING HOOD

Glasba / Music: Charles Gounod

Koreografija / Choreography: Mirjana Šrot

LANA POLAK

 

LJUBEZEN / LOVE

Glasba / Music: Adele

Koreografija / Choreography: Brina Gerebic

BRINA GEREBIC

 

PAQUITA, variacija / PAQUITA, variacija

Glasba / Music: Ludwig Minkus

Koreografija / Choreography: Marius Petipa

ELZE KOTRYNA PILINKUTE

 

NE VEM / I DON’T KNOW

Glasba / Music: Franz Schubert

Koreografija / Choreography: Eva Pletikosić

EVA PLETIKOSIĆ

 

PAQUITA, variacija / PAQUITA, variacija

Glasba / Music: Ludwig Minkus

Koreografija / Choreography: Marius Petipa

DÓRA SZEPSI

 

MOVEMENT

Glasba / Music: Peter I. Čajkovski / Pyotr I. Tchaikovsky

Koreografija / Choreography: Ana Lina Telič

ANA LINA TELIČ

 

BAJADERA, variacija Gamzatti / LA BAYADERE, Gamzatti variation

Glasba / Music: Ludwig Minkus

Koreografija / Choreography: Marius Petipa

NUŠA GUJT BAUMAN

 

VERT

Glasba / Music: Vessel, Alcazar

Koreografija / Choreography: Patricija Crnkovič, Tjaša Bucik

PATRICIJA CRNKOVIČ, TJAŠA BUCIK

 

HARLEKINADA, variacija / HARLEQUINADE, variation

Glasba / Music: Riccardo Drigo

Koreografija / Choreography: Marius Petipa

LILI NÉMETH

 

GISELLE, variacija Albrechta / GISELLE, Albrecht variation

Glasba / Music: Adolph Adam   

Koreografija / Choreography: Leonid Mikhailovich Lavrovsky

HIRAKU SAITO

 

ENVY AND LIES

Glasba / Music: BTS  

Koreografija / Choreography: Martina Svetina, Manca Strmčnik, Klara Strmčnik

MANCA STRMČNIK, KLARA STRMČNIK

 

GUSAR, variacija Medore / LE CORSAITE, Medora variation

Glasba / Music: Ludwig Minkus   

Koreografija / Choreography: Marius Petipa

JANKA DOBRA

 

MISTERY TALE

Glasba / Music: Ólafur Arnalds  

Koreografija / Choreography: Attila Kalmár

Csenge CSÍPÁN

 

ESMERALDA, variacija Acteona / ESMERALDA, Acteon variation

Glasba / Music: Cesare Pugni  

Koreografija / Choreography: Jules Perrot

HIRAKU SAITO

 

DO I DARE?

Glasba  Music: Edvard Grieg

Koreografija / Choreography: Claudia Sovre

NADJA MRAŠIĆ, DARIO KRAJNJAN

 

ETUDA / ETUDE

Glasba / Music: Herman Severin Løvenskiold

Koreografija / Choreography: Tanja Pavlič

ŠANA GAJA AMIČ MIHELIČ, ELA NORA BELINA, IZABELA HACE, JARNE JUNTES HORVAT, LANA KRALJ, GABRIJELA LEVPUŠČEK, LUXI LIN, ELA NARAT, TARA PEČNIK, ANJA PIPAN, AJDA POŽAR, INTI REPOVŠ, ANA LINA TELIČ, ALBIN TOMAŠIK, TAMARA URBANIJA, DAŠA VOVK, NAOMI UMA ZORMAN, AJDA KATARINA ŽVOKELJ

 

MASK OFF

Glasba / Music: oOoOO

Koreografija / Choreography: Dorottya Lengyel

GVENDOLIN NAGY, KATA BÁN, DOROTTYA LENGYEL 

Vaje na odru za Svečani koncert TUTU 
Stage rehearsal for Gala Ballet TUTU  
      
Vaje se pričnejo ob 11:15 / Stage rehearsal starts at 11:15 
      
05:00LANA POLAK   
05:00EVA MESAREC   
10:00TARANTELLA – ZAPLEŠI SI  
05:00DÓRA SZEPSI   
05:00LILI NÉMETH    
05:00HIRAKU SAITO   
05:00JANKA DOBRA   
05:00NUŠA GUJT BAUMAN  
10:00MYSTERY TALE – CSENGE CSÍPÁN  
10:00ENVY AND LIES – MANCA, KLARA STRMČNIK
10:00LJUBEZEN – BRINA GEREBIC   
10:00MASK OFF   
05:00ELZE KOTRYNA PILINKUTE  
05:00BRINA GEREBIC   
05:00ALISA REBOL   
10:00VERT    
10:00DO I DARE?   
10:00NE VEM – EVA PLETIKOSIĆ  
10:00IZSTOP – NAOMI UMA ZORMAN 
10:00MOVEMENT – ANA LINA TELIČ 
05:00ANA LINA TELIČ   
10:00ETUDA – KGBL   
10:00SERENADE – DLBU